Břetislav John

Dřevovýroba - tlaková impregnace dřeva (palisády, kůly, kolíky). Palisády jsou vyráběny z jehličnatých druhů dřeva. Jsou opracovány loupacím strojem. Palisády mohou být využívány jako dekorativní prvky do zahrad (truhlíky, ploty, prvky dětského hřiště, zahradní stoly apod.).

Nabízíme

Tlaková impregnace dřeva

Tlaková impregnace V roce 2002 jsme zakoupili tlakovou impregnaci a rozšířili a zkvalitnili tak služby zákazníkům. Náš tlakový kotel je 8 metrů dlouhý a 2 metry široký. Na impregnování používáme látku Wolmanit CX-10, což je látka vyvinutá německým odborníkem ... (více)

Dřevěné palisády

Dřevěné palisády Palisády jsou vyráběny z jehličnatých druhů dřeva, převážně smrku, borovice a modřínu. Stejně jako u kůlů se jedná o opracování loupacím strojem, který nezanechává na výrobku nehezký šroubovitý vzorek charakteristický pro opracování ... (více)

Dřevěné kůly, kolíky

Dřevěné kůly Kůly jsou vyráběny z jehličnatých druhů dřeva, převážně to jsou smrk, borovice a modřín. Kůly jsou opracovány loupacím strojem. (rozdílný výsledek od frézovacího stroje) a zákazník si sám vybere, zda-li chce kůly ošetřit tlakovou impregnací.

Hřiště, truhlíky, pískoviště, ...

Truhlíky Rozměry těchto výrobků si určuje sám zákazník. Výroba komponentů je značně flexibilní, tak, aby zvolená konečná podoba vyhovovala všem Vašim požadavkům. U konstrukcí houpaček dbáme zvýšené pozornosti na jejich pevnost a stabilitu.

Stavební řezivo

Stavební řezivo Pro bližší informace ohledně těchto výrobků nás prosím kontaktujte.

Dřevitý odpad - palivo

Palivo Je možné si u nás zakoupit palivové dřevo, krajinky, hobliny nebo piliny. Palivové dřevo je v různých délkách a šířkách. Dopravu palivového dřeva můžeme zajistit (kontejner o obsahu 10 metrů krychlových).

Kontaktní údaje

Břetislav John
Adresa provozovny
Hradišťská 204
507 52 Ostroměř
tel.: +420 737 779 142
jana.johnova@dvjohn.cz
web: www.dvjohn.cz

Korespondenční adresa
Nádražní 379
507 52 Ostroměř

Jana Johnová
Jednatel
telefon: +420 737779142
jana.johnova@dvjohn.cz